Ta strona powstała dla zaopatrzeniowców, którzy mają problem ze znalezieniem materiału ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, żaroodpornej oraz stopów niklu i tytanu. Stronę odwiedza dziennie kilka tysięcy osób a co ważne trafiają tutaj osoby zainteresowane tematem. Mile widziane są komentarze pod postami.

SZUKASZ MATERIAŁU DO ZAKUPU?, CHCESZ WIEDZIEĆ ILE KOSZTUJE BLACHA NIERDZEWNA?, ILE PRĘT? ITP. zadzwoń na 731 900 390 lub wyślij maila na j.fajfer@hax-inox.pl

środa, 7 kwietnia 2010

Dalszy wzrost cen stali nierdzewnych

Reakcje: 
India - Chennai - Stainless Steel shops - 03Image by mckaysavage via Flickr
Już 10 marca gdy pisałem poprzedni post przewidziałem podwyżkę cen na stal nierdzewną. Niestety wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na dalszy wzrost cen. Dodatki stopowe urosły w kwietniu o średnio 20 %.
Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele, oczywiście przy gospodarce rynkowej lub jak kto woli w zgniłym kapitalizmie :-) podstawowym prawem jest popyt i podaż. Od pewnego czasu daje się zauważyć ożywienie rynku stali nierdzewnych na całym świecie a głównie w Azji. Proponuję mały quiz - proszę w komentarzach przewidywać, ile  będzie w maju kosztować np. blacha w gat. 1.4301 grubości np 3mm. Zapraszam do zabawy.

5 komentarzy:

 1. 15,00 zł/kg - pozdrowienia z Sierpca

  OdpowiedzUsuń
 2. w zależności kto sprzedaje i ile.
  ja pewnie zapłacę z 10 000 zł

  OdpowiedzUsuń
 3. masz rację opticost, ale mnie generalnie chodziło o informację, jak przewiduje dany zaopatrzeniowiec lub osoba kupująca stal nierdzewną cenę na maj( w przypadku blachy grub.3 w gat.1.4301)?. Oczywiście jest to forma zabawy i wróżenia z fusów, ale myślę może to być pożyteczna zabawa.

  OdpowiedzUsuń

Proszę o komentarz lub zadzwonić pod numer 731 900 390 - Jarosław Fajfer Firma Hax-Inox