Ta strona powstała dla zaopatrzeniowców, którzy mają problem ze znalezieniem materiału ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, żaroodpornej oraz stopów niklu i tytanu. Stronę odwiedza dziennie kilka tysięcy osób a co ważne trafiają tutaj osoby zainteresowane tematem. Mile widziane są komentarze pod postami.

SZUKASZ MATERIAŁU DO ZAKUPU?, CHCESZ WIEDZIEĆ ILE KOSZTUJE BLACHA NIERDZEWNA?, ILE PRĘT? ITP. zadzwoń na 731 900 390 lub wyślij maila na j.fajfer@hax-inox.pl

wtorek, 22 czerwca 2010

Tabela stali żaroodpornych

Reakcje: 

6 komentarzy:

 1. Witam mam blachę o oznaczeniu 02 5Jm5-D nie wiem co to za gatunek.Blacha jest Fińska.Proszę o pomoc.e-mail.espace2@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam się szczerze,że pierwszy raz widzę takie oznaczenie, ale może ktoś z użytkowników strony Ci pomoże. Taki numer jest nacechowany na blaszce?

  OdpowiedzUsuń
 3. Proponuję sprawdzi dokładniej oznaczenia gatunku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście uważam iż teraz naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry wykład :D A tabelka oczywiście jak najbardziej przydatna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Interesujący blog, a powyższa tabela zawiera istotne informacje.

  OdpowiedzUsuń

Proszę o komentarz lub zadzwonić pod numer 731 900 390 - Jarosław Fajfer Firma Hax-Inox